KONČÍ SA TO NAMI

Hrajú:Blake Lively, Brandon Sklenar, Jenny Slate, Justin Baldoni
Premiéra:9. august 2024
Žáner:Dráma, Romantická dráma

KONČÍ SA TO NAMI (IT ENDS WITH US)

2DST

19. 9. štvrtok

6,00 19:30

Romantická dráma podľa rovnomenného bestselleru od Colleen Hooverovej.

Réžia: Justin Baldoni  •  Hrajú: Blake Lively, Brandon Sklenar, Jenny Slate, Justin Baldoni, Hasan Minhaj, Alex Neustaedter, Steve Monroe

Žáner: Dráma, romantický

Film Námi to končí podľa rovnomennej knižnej predlohy nám predstaví Lily (Blake Lively), ktorá sa presťahuje do Bostonu. Nemala jednoduchý život a teraz sa snaží rozbehnúť svoj nový biznis. Zoznámi sa s neurochirurgom Ryleom (Justin Baldoni) a ich vzťah pôsobí ako rozprávka. Aj keď je Ryle do Lily blázon, prenasledujú ho traumy z minulosti a ich vzťah sa začína komplikovať. Navyše sa Lily do života vráti Atlas (Brandon Sklenar), jej láska z detstva.

Násilie

Rok výroby: 2024
Dátum lokálnej premiéry: 9. august 2024

• USA
2DST

19. 9. štvrtok

6,00 19:30

Romantická dráma podľa rovnomenného bestselleru od Colleen Hooverovej.

Žáner: Dráma, romantický

Násilie