Ikarie XB 1 + víťazné filmy MFFK 2017 (Febiofest)

2DČV12
Réžia:Jindřich Polák
Hrajú:Zdeněk Štepánek, Radovan Lukavský, Dana Medřická, Miroslav Macháček
Premiéra:17. marec 2017
Žáner:Scifi

Dobrodružná cesta vesmírem v jednom z nejslavnějších českých sci-fi filmů.

Réžia: Jindřich Polák  •  Hrajú: Zdeněk Štepánek, Radovan Lukavský, Dana Medřická, Miroslav Macháček, František Smolík, Jiří Vršťala  •  Hudba: Zdeněk Liška

Ikarie XB 1 se vrací na plátna kin v restaurované digitální verzi.

Je 2. polovina 22. století a kosmická loď Ikarie XB 1 putuje k Alfě Centauri za průzkumem mimozemských forem života. Její posádka, složená z vědeckých kapacit různých oborů, je daleko od sluneční soustavy vystavena neznámým, nepředstavitelným hrozbám. Ale veze si s sebou i řadu svých všedních lidských starostí a radostí.

Rok výroby: 1963
Dátum lokálnej premiéry: 17. marec 2017

Dobrodružná cesta vesmírem v jednom z nejslavnějších českých sci-fi filmů.

Ikarie XB 1 se vrací na plátna kin v restaurované digitální verzi.

Rok výroby: 1963
Dátum lokálnej premiéry: 17. marec 2017