Realita

Premiéra:15. február 2017
Žáner:Komédia

Jason má 48 hodin na to, aby našel nejdokonalejší výkřik v dějinách filmu

Réžia: Quentin Dupieux  •  Kamera: Quentin Dupieux  •  Scenár: Quentin Dupieux  •  Hrajú: Charley Koontz, Alain Chabat, Jonathan Lambert, Élodie Bouchez

Kameraman Jason sní o tom, že natočí horor. Producent Bob mu slíbí podporu za jedné podmínky: Jason má 48 hodin na to, aby našel nejdokonalejší výkřik v dějinách filmu. Nejnovější počin francouzského režiséra a hudebníka mísí originálně různé roviny fikce, obrazového záznamu a hudebního doprovodu Philipa Glasse.

Rok výroby: 2014
Dátum lokálnej premiéry: 15. február 2017