Marguerite

Hrajú:André Marcon, Catherine Frot, Georges Dumont, Michel Fau Atos
Premiéra:11. január 2017
Žáner:Dráma

Výpravné kostýmní drama o vášni, která je postavena na jedné velké lži.

Réžia: Xavier Giannoli  •  Scenár: Xavier Giannoli, Marcia Romano  •  Kamera: Glynn Speeckaert  •  Hudba: Ronan Maillard  •  Hrajú: André Marcon, Catherine Frot, Georges Dumont, Michel Fau Atos, Christa Théret

Paríž, dvadsiate roky. Marguerite Dumont je bohatá žena, milovníčka hudby a opery. Už celé roky pravidelne spieva pro svojich hostí. Spieva hrozne falošne, ale nikto jej nikdy nepovedal pravdu. Všetko sa skomplikuje, keď sa rozhodne zaspievať pred skutočným publikom, v parížskej Opere.

Rok výroby: 2015
Dátum lokálnej premiéry: 11. január 2017

• Francúzsko
  • Belgicko

Výpravné kostýmní drama o vášni, která je postavena na jedné velké lži.

Rok výroby: 2015
Dátum lokálnej premiéry: 11. január 2017