Trollovia

Premiéra:5. november 2016
Žáner:Rodinný, Animovaný, Fantasy, Dobrodružný

Nájdeš vlastné štastie

Réžia: Anand Tucker  •  Scenár: Maya Forbes, Adam Wilson, Wallace Wolodarsky  •  Hudba: Christophe Beck

Nový animovaný film, od štúdia DreamWorks tvorcov Shreka! Obľúbené postavičky Trollov prvýkrát ožívajú v celovečernom filme! Vzdy veselým šťastným Trollom robia na svete jedinú starosť nabručaní Zlí Bergeni. Keď jedného dňa unesú väčšinu obyvateľov farebného Trollíkova, dvaja nezlučiteľní nekamaráti Poppy a Vetvík sa musia spojiť, aby svojich kamarátov zachránili.

Rok výroby: 2016
Dátum lokálnej premiéry: 5. november 2016