Inferno

Hrajú:Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster
Premiéra:13. október 2016
Žáner:Triler

Oscarový režisér Ron Howard sa vracia, aby nakrútil najnovší bestseller z megaúspešnej knižnej série od spisovateľa Dana Browna (Da Vinciho kód, Anjeli a démoni).

Scenár: David Koepp  •  Réžia: Ron Howard, Ron Howard  •  Hudba: Hans Zimmer  •  Kamera: Salvatore Totino  •  Hrajú: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster, Irrfan Khan, Sidse Babett Knudsen, Ana Ularu, Björn Freiberg, Attila Árpa

Slávneho symbolistu Roberta Langdona tentokrát indície vedú k samotnému Dante Alighierimu. Po tom, ako sa Langdon zobudí s amnéziou v nemocnici, sa za pomoci doktorky Sienny Brooksovej snaží navrátiť si späť svoje spomienky. Spolu sa vydávajú na neľútostné preteky o čas naprieč Európou, za odhalením celosvetového vražedného spiknutia.

Rok výroby: 2016
Dátum lokálnej premiéry: 13. október 2016