Mechanik 2

Hrajú:Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh
Premiéra:9. september 2016
Žáner:Triler, Akcia

Najali si ho! Zradili ho! Musia zaplatiť!

Réžia: Dennis Gansel  •  Scenár: Philip Shelby, Tony Mosher  •  Hrajú: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Sam Hazeldine, Geoffrey Giuliano, Bonnie Zellerbach, John Cenatiempo, Katrina Grey, Vithaya Pansringarm, Natalie Burn, Raicho Vasilev

Pomsta je sladká...Keď si najnebezpečnejší nájomný vrah na svete Arthur Bishop (Jason Statham) myslí, že svoju vražednú minulosť má dávno za sebou, jeden z jeho najobávanejších nepriateľov nechá uniesť jeho priateľku (Jessica Alba). Aby ju zachránil, musí sa Arthur vydať na šialenú misiu. Má za úlohu spáchať tri takmer nemožné vraždy a využiť všetky svoje schopnosti, aby to vyzeralo ako nehody s následkom smrti.

Rok výroby: 2016
Dátum lokálnej premiéry: 9. september 2016

• USA

Najali si ho! Zradili ho! Musia zaplatiť!

Rok výroby: 2016
Dátum lokálnej premiéry: 9. september 2016